Masticha team: Emil

Emil je Váš průvodce do světa mastichy, s rozsáhlými znalostmi o jejím využití jak v kosmetice, tak i v užívání. S přes 10 lety praxe v oboru, Emil si vybudoval reputaci odborníka na mastichu a aktivně sleduje nejnovější výzkumy a trendy v oblasti mastichových produktů.

Zkušenosti s mastichou v praxi 

Emil si nejen teoreticky osvojil informace o mastiše, ale také aktivně pracuje s klienty v jeho poradně. Pomáhá lidem využívat mastichu v kosmetických procedurách a má bohaté zkušenosti s individuálním přizpůsobením mastichy pro optimální výsledky v oblasti zažívání.

Vzdělávání, kurzy a školení

Pravidelně se účastní školení a kurzů, aby udržel své znalosti aktuální a odpovídal na nejnovější trendy. Emil je zastánce etického užívání mastichy a důkladně informuje klienty o původu a kvalitě mastichy. Jeho cílem je poskytnout nejen skvělé výsledky, ale také zabezpečit, aby jeho klienti byli informovaní a mohli užívat mastichu s důvěrou.

Osobní závazek

Jeho osobní závazek spočívá v poskytování individuálního přístupu každému klientovi a ve snaze přinést nejlepší výsledky prostřednictvím mastichové terapie.

 

Nejčastěji nakupované

1 z 24