O nás: Masticha Masticlife

Masticha Masticlife je značka doplňků stravy pro trávicí systém a dalších produktů z originální Chios mastichy. 

Masticlife je divize společnosti Notia plně zaměřená na výrobu a prodej mastichových produktů. Naše zboží dodáváme zejména velkoobchodně a prostřednictvím e-shopu a prodejny i maloobchodně.

Náš sortiment aktuálně zahrnuje:

Historie mastichy v Čechách

Mastichu jsme na český a slovenský trh uvedli jako první v roce 2008 a od té doby napomáháme obecnému povědomí o účincích a použití této fenomenální přírodní substance.

Původní zaměření na dovoz produktů z pryskyřice chioského řečíku lentišku vyráběných chioskou Asociací pěstitelů mastichy jsem postupně rozšířili o vlastní produkci doplňků stravy z originální suroviny. Jsme certifikovaným partnerem monopolního producenta mastichy The Chios Mastic Growers Association a díky tomuto postavení mají naše výrobky a zboží punc originality.

Dostupnost mastichy Masticlife

Mastichové výrobky Masticlife můžete dnes koupit v drogériích, lékárnách a v obchodech se zdravou stravou po celých Čechách i na Slovensku. Dostupné jsou také v nesčetných e-shopech. Pro výběr kompletního sortimentu originální mastichy doporučujeme výběr z katalogu.

Prodejna mastichy

Vybrat mastichu si můžete přijít i přímo k nám do prodejny mastichy: Londýnská 59, Praha 2.

Masticha Masticlife ve světě 

Se značkou Masticlife se setkáte i v dalších evropských zemích. Na Slovensku má výhradní zastoupení společnost Abnoba a celý sortiment je dostupný na Masticlife.sk. Pro Polsko je k dispozici e-shop Masticlife.pl, pro německy mluvící země je určen e-shop na Masticlife.de a celosvětově lze nakupovat mastichu na Masticlife.com.

 

O nás: Masticha Masticlife

Firemní údaje

Notia, spol. s r. o.
IČO 45317119, spisová značka C 7686 vedená u Městského soudu v Praze, den zápisu: 4. března 1992
Sídlo: Londýnská 730/59, Vinohrady, 12000 Praha 2

Masticha team

  • Zuzka: poradna, zahraniční prodej, blog
  • Ondra: velkoobchod a poradna
  • Lucie: objednávky a fakturace
  • Emil: poradna

Nejčastěji nakupované

1 z 24