Užívání mastichy | Dávkování Masticlife Masticha

Účinky mastichy jsou jak staletí tradované na základě empirických zkušeností botaniků a farmaceutů, tak jsou i potvrzené moderními vědeckými výzkumy.

Masticha v podobě kapslí s čistým práškem nebo doplněná o prebiotika je potravinový doplněk; užívejte ji vždy v souladu s doporučeným dávkováním, které je uvedeno na obalu. Pravidelné užívání mastichy nemá při doporučeném užívání žádné vedlejší nežádoucí účinky.

Varování: Masticha může snižovat tlak!

Mastichové kapsle Masticha Masticlife

mastichové kapsle, masticha

Pro užívání mastichy jsou ideální mastichové kapsle s čistým mastichovým práškem. Na českém trhu tedy Masticlife Strong&Pure. Pokud chcete ušetřit při delším užívání, sáhněte po cenově zvýhodněném balení 240 kapslí 

Masticha ECOMONY

Jaké mastichové kapsle vybrat?

Pro kvalifikovaný výběr mastichových kapslí uvádíme přehled gramáže a jednotkových cen balení i jednotlivých kapslí.

Nejlevnější balení mastichových kapslí

Nejlevnější na českém trhu v absolutní ceně jsou Masticlife Strong&Pure. Balení stojí 345,- Kč. (Zároveň jde o nejúčinnější čistou formu mastichového prášku.)

U našich prodejců toto balení někdy pořídíte i levněji.

Ideální pro:

  • doplnění kúry
  • na cesty
  • na vyzkoušení mastichy

 

 

 

Nejlevnější balení při přepočtu na cenu jedné kapsle

Při přepočtu na cenu jedné kapsle vyjde nejlevněji Masticlife Prebiotic, kde cena jedné kapsle vychází na necelých 6,20 Kč

Masticha Inulin

Jde o 370 mg kapsle, z nichž 222 mg je mastichový prášek.

Ideální pro:

  • 40 denní kúru
  • doplněk pro normální zažívání pro použití při nahodilých potížích

 

 

 

Nejvyšší množstevní sleva Cenově nejvíce zvýhodněné je balení Masticlife Strong&Pure 5 + 1 zdarma ECONOMY Sleva 17 % se rozhodně vyplatí při dlouhodobém užívání.

 

 

 

Nejnižší cena za 1 gram čisté mastichy

Masticlife Strong&Pure 5 + 1 zdarma ECONOMY vycházejí jako jednička i v nejdůležitějším kritériu - 1 gram čisté mastichy v jejich případě vychází těsně nad 20 Kč, což je nejnižší cena čisté mastichy v kapslích nejen na českém trhu, ale i ve světovém měřítku.

Paradoxně jsou zde tedy nejkvalitnější čisté kapsle za nejnižší jednotkovou cenu. Proto je to TIP PRO VÁS.

Ideální pro:

  • dlouhodobé užívání
  • pro rodinu

 

 

Mastichové slzy (krystaly)

Pokud jste tradicionalisté a preferujete původní formu, jsou pro vás jasnou volbou mastichové slzy, tedy masticha v podobě známé tisíciletí

Masticha

Žvýkání mastichových krystalů přináší zejména požitek z neopakovatelné chuti a vůně. Další benefity mohou být příjemným vedlejším efektem. Volba mastichových krystalů má nevýhodu v subjektivním dávkování. Masticha se v tomto případě nepolyká, ale k uvolňování látek z pryskyřice dochází při žvýkání v ústech. Nelze jednoznačně říci, že například žvýkání 1 gramu mastichy pod dobu 1 hodiny odpovídá nějakému množství spolknutých kapslí. Efekty při žvýkání jsou subjektivní a proto je potřeba najít i subjektivní dávkování.

Zubní pasty, vlasová a tělová kosmetika s mastichou

Kosmetika s mastichou je stále populárnější. Najdete vše od všech typů vlasových přípravků až po anti-aging krémy pro různé věkové kategorie. 

Zvláštní případ jsou zubní pasty a ústní vody, prostředky pro ústní hygienu. Mnoho lidí s parodontózou nedá na mastichovou zubní pastu dopustit.

Mohlo by Vás také zajímat: