Zkušenosti uživatelů RSS

refluxní choroba jícnu, zubní pasta -

Při refluxu se kyselina dostává až zpět do úst, kde poškozuje zubní sklovinu, dásně a podporuje tvorbu zubního kazu. Redukce kyseliny a antibakteriální účinky mastichy pomohou účinně ochránit zuby a ústa při refluxní chorobě jícnu.

Číst dál

prebiotika, střevní mikroflóra -

Kromě čisté mastichy se Jitka Sedláčková rozhodla potěšit i svoji střevní mikroflóru a současně s Masticlife Strong&Pure užívá Masticlife Prebiotic, které obsahují 60 % mastichového prášku a 40 % prebiotik.  

Číst dál

jitka sedláčková, refluxní choroba jícnu -

Kvůli pracovnímu zaneprázdnění si Jitka Sedláčková nestihla obstarat nové balení svých Masticlife Strong&Pure. Přerušení léčby přineslo opakování velmi nepříjemných symptomů refluxní choroby jícnu. Nyní má ale již nejen dostatečnou zásobu mastichových kapslí, ale i odhodlání k disciplinované léčbě.  

Číst dál

Při refluxní chorobě jícnu se musíte vyhýbat mentolu, takže žvýkaní tradičních žvýkaček je zapovězeno. Mastichové žvýkačky ELMA jsou naštěstí bez mentolu a Jitka Sedláčková si oblíbila ty skořicové. Má docela solidní spotřebu. Pozor, ne všechny žvýkačky ELMA jsou bez mentolu. Vždy si přečtěte složení nebo se nás zeptejte.

Číst dál

Jitka Sedláčková užívá mastichu již 3 týdny. Není úplně svědomitá. I přesto se cítí mnohem lépe. Zmizel pocit těžkého žaludku, pálení žaludku a další nepříjemné projevy. Další video je pak o předsevzetích pacientky pro účinnou léčbu. Pokračujeme. Další zkušenosti v blogu.

Číst dál