Masticlife Masticha: proč máme občas problém s dostupností produktů?

U čistých mastichových kapslí Masticha Strong&Pure se občas setkáváte s nedostupností, která může trvat i několik měsíců, což kontrastuje s tím, že ostatní produkty jsou prakticky vždy k dodání ihned. Proč to tak je a proč jen u mastichových kapslí?

  • Problém se netýká obecně mastichy, ale jen a pouze čistého, s ničím nekombinovaného mastichového prášku.
  • Nakládání s ním totiž vyžaduje náročné a nákladné postupy.
  • To je také důvodem, proč se u většiny mastichových kapslí na trhu setkáte s nějakými přísadami.
  • Důvodem pro míchání mastichy je u mnoha výrobců právě fakt, že jinak nejsou schopni mastichový prášek přepravovat ani zpracovávat.

Vedle samotných pěstitelů mastichy je značka Masticlife jediným evropským výrobcem, který nabízí kapsle s čistou mastichou.

Kvůli vysoké lepivosti lze mastichový pudr zpracovávat a přepravovat jen za relativně nízkých teplot. Například při kapslovani je nutné stroje průběžně chladit a snižovat teplotu součástek zahřívaných běžným třením.

Kvůli vysokým teplotám a možnosti ohřátí i ve speciálních boxech je také vyloučená přeprava suroviny z Chiu, domoviny pravé mastichy.

Omezení daná cennou ale na nakládání i náročnou surovinou vyžadují přesný odhad odbytu a správné plánování výroby mezi konec října a začátek března. Právě v odhadech prodeje a zájmu o mastichu máme zatím značné rezervy.

Masticha Strong&Pure

Věřte ale, že se snažíme zlepšit odhady prodeje a koordinovat je z rozšiřováním prodeje v dalších zemích tak, aby nás znovu zájem o Masticha Strong&Pure již nezaskočil a abychom měli dostatek zásob pro celý rok.

Masticlife Masticha: proč máme občas problém s dostupností produktů?

Masticha+ Prebiotic

Pokud jste v situaci, kdy na novou výrobní dávku nemůžete čekat, např. kvůli infekci helicobacter pylori, máme pro vás řešení: Použijte Masticha+ Prebiotic, v kterém je masticha smíchaná s prebiotickým inulinem, v dávkování 3 x 2 kapsle denně.

Masticlife Masticha: proč máme občas problém s dostupností produktů?

Masticha Comfort

Pokud Vám polykání kapslí činí problémy, vyzkoušejte Masticha Comfort: sáčky, kde je mastichový prášek kombinovaný s inulinem. Prášek je balený v jednotlivých sáčcích, není potřeba nic měřit čí vážit. 

Jeden sáček = jedna dávka.

Masticlife Masticha: proč máme občas problém s dostupností produktů?

Nejčastěji nakupované

1 z 24