Novinky RSS

V polovině března 2018 proběhlo jednání mezi Michalisem Michailidisem, ředitelem společnosti Notia a Miltiadisem Sarantinidisem, obchodním ředitelem Chios Masticha Growers Association. Jednání se zúčastnili i další pracovníci asociace zastupující všechny pěstitele mastichy. V průběhu jednání byl vyhodnocen rok 2017 jako nejúspěšnější rok spolupráce, která trvá od roku 2008. Velký nárůst zaznamenalo zejména zpracování surové mastichy přímo v Čechách a prodej potravinových doplňků pod značkou Masticlife. Výsledky mají i snahy o popularizaci mastichy a jejích léčivých účinků na lidský organismus. Chioská asociace pěstitelů mastichy nadále podporuje výrobu potravinových doplňků se značkou Masticlife a související dodávky suroviny. Notia bude rozšiřovat sortiment mastichových produktů prodávaný v...

Číst dál

Chios Mastiha Growers Association byla založena v roce 1938 a letos slaví 80.

Číst dál

Nyní si můžete mastichové kapsle Masticlife Strong&Pure koupit ve velkém cenově zvýhodněném balení, které obsahuje 240 kapslí, každou s 350 mg čistého mastichového prášku. Šest krabiček koupíte v této sadě za cenu pěti.  

Číst dál

Ostrov Chios je nejenom domovem mastichy, ale vyznačuje se i mimořádně různorodou krajinou. Na relativně malém ostrově najdete strmé hory i úrodnou rovinu. Samostatnou kapitolou jsou krásné chioské pláže. Podívejte se na videa, která jsme sice natočili už v roce 2010, ale na plážích se toho od té doby příliš nezměnilo. První je Mavra Volia, pláž černých kamenů, která je v těsném sousedství mastichových hájů. Druhá je ze severu a jmenuje se Amades. Někdy příště bychom měli natočit třeba Agia Dinami nebo Vroulidia.

Číst dál

Rozšiřujeme nabídku o mastichové kapsle s prebiotiky. Tento nový produkt samozřejmě nekonkuruje našim kapslím s čistým mastichovým práškem, ale je určen pro spotřebitele, kteří hledají zdravou přírodní cestu pro normální fungování zažívacího systému. Nový potravinový doplněk Masticlife Prebiotic obsahuje 160 kapslí v plastové dóze. Každá kapsle obsahuje přibližně 222 mg čistého mastichového prášku a 144 mg přírodního inulinu. Kapsle je ve vegan standardu.  

Číst dál