Jak rozeznat originální mastichu? Kupujte 100% original

To je oříšek. Pokud znáte typickou vůni a chuť, rozpoznáte originální chioskou mastichu snadno. V opačném případě se při nákupu řiďte zdravým rozumem.

Chioská masticha je ta pravá

Originál masticha, která se používá v doplňkách stravy "přispívajících k normální funkci trávícího systému" je pryskyřicí stromu řečíku lentišku. Tento strom roste na mnoha místech ve Středomoří, ale pouze jeho chioská varianta je tou pravou. Origilální a účinnou mastichou. Chioská pryskyřice je jedinečný 100% přírodní produkt. V současnosti se ale využívá nejen jako bio žvýkačka, ale též se zpracovává na mastichový prášek.

Doplňky stravy 

Mastichovým práškem jsou plněny kapsle (tobolky), které se polykají a masticha pak (po rozpuštění ochranného obalu) působí přímo ve Vašem žaludku.

Mastichový prášek lze také použít k plnění sáčků, které si pak uživatel vsype do úst a zapije vodou. Tak masticha působí již v ústech a jícnu a poté i v žaludku.

Masticlife Masticha: 100% original masticha

  • Masticha Strong&Pure (100% mastichový prášek, bez přísad, kapsle)
  • Masticha+ Prebiotic (kapsle)
  • Masticha+ D3 (kapsle)
  • Masticha Comfort (sáčky)
Jak rozeznat originální mastichu? Kupujte 100% original
Kompletní nabídku mastichových doplňků stravy, které přispívají k normální funkci gastrointestinálního systému, naleznete v našem internetovém MASTICHA SHOPU.  

Jak tedy poznat original mastichu?

  • Certifikát původu

Vždy vybírejte pouze mastichu z řeckého ostrova Chios. Na ostrově pryskyřici koupíte kdekoli, ale pokud ji chcete nakupovat jinde, ověřte si, zda má prodejce certifikát původu. Kvalita a spokojenost zákazníka jsou pro nás hlavní motivace. Masticha Masticlife je vždy 100% original masticha.

  • Cena

V každém případě je vhodné vyhnout se podezřele levným produktům, které se nabízí například v čínských e-shopech nebo u některých na Amazonu.

Pryskyřice, která se tam nabízí pod názvy "mastic" nebo "mastix", je často vhodná jen jako příměs do lepidel a barev (ano, masticha se používá i jako příměs barev).

Nejčastěji nakupované

1 z 24