Les Mains Hermes: kompletní péče o ruce obsahuje mastichu

Masticha byla vždy v historii luxusní zboží. Vyvážela se z ostrova Chios a byla vzácným a drahým artiklem. Žvýkala se, používala se jako koření a v neposlední řadě byla luxusním dárkem. Kvůli jejím účinkům byla vskutku ceněným luxusním darem.

V současnosti se masticha používá především jako 100% bio žvýkačka (krystaly), anebo jako doplněk stravy pro normální funkci zažívání (prášek z mastichové pryskyřice) a také jako přísada do kosmetiky (olej destilovaný z mastichy). 

Samostatnou kapitolou by byla masticha jako koření. Používá se při pečení a vaření již stovky let. 

Masticha v Les Mains Hermes

Les Mains Hermes je kompletní péče o Vaše ruce. Jedná se o regenerační a ochranný krém pro kompletní péči o ruce má texturu podobnou balzámu, která hydratuje pokožku bez mastnoty a poskytuje jí výjimečnou každodenní péči. Jeho tuba s čistým a rafinovaným designem a velkorysou velikostí vám umožní pečovat o ruce na cestách v každém ročním období.

Složení 

Exkluzivní receptura Cosmos Natural, schválená organizací Ecocert, byla vyrobena ve Francii a vznikla ve výzkumných a vývojových laboratořích společnosti Hermes. Kompletní pečující krém se skládá z 98 % z přírodních složek.

Výtažek z bílé moruše, charakteristická aktivní složka Hermes Beauty, se svými vyhlazujícími a sjednocujícími vlastnostmi, je kombinován s komplexem kyseliny hyaluronové, který zajišťuje dlouhotrvající hydrataci pleti, zatímco přírodní mech a vzácný olej z passiflory regenerují a chrání před vnějšími agresory.

Rostlinný zvláčňující komplex obohacený o pryskyřici Pistacia lentiscus L. má také hydratační a vyživující účinky na nehty.

Informace o Les Mains Hermes převzaty ze zde

Zpět na blog

Nejoblíbenější masticha

1 z 24