Masticlife prodejna – otevírací doba červenec a srpen 2024

Léto je časem, kdy bychom se měli osvěžit, načerpat novou energii a postarat se o své zdraví. Ať už plánujete zůstat doma, cestovat po České republice nebo se vydat do zahraničí, Masticha Masticlife je tu pro vás, aby vám poskytla to nejlepší z přírody a přispěla k maximální pohodě.

Naše pracovní doba

Jsme tu pro vás každý pracovní den, od 8:00 do 16:30. Bez ohledu na horka, prázdniny nebo dovolené, naše dveře zůstávají otevřené a náš tým je připravený vám pomoci. Najdete nás na adrese:

  • Londýnská 730/59, Praha
Tato poloha je snadno dostupná a nabízí příjemné prostředí, kde si můžete prohlédnout naši nabídku produktů a poradit se s odborníky.


Proč navštívit Mastichu Masticlife?

  1. Široká nabídka produktů: Nabízíme pestrou škálu produktů vyrobených z unikátní řecké mastichy, která je známá svými zdraví prospěšnými vlastnostmi.
  2. Odborné poradenství: Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem produktů a vysvětlí vám, jak masticha může podpořit vaše zdraví.
  3. Příjemné prostředí: Naše prodejna je navržena tak, abyste se u nás cítili pohodlně a mohli v klidu prozkoumat naši nabídku.
  4. Dostupnost: Nacházíme se v centru Prahy, takže nás snadno najdete a můžete k nám dorazit jak veřejnou dopravou, tak autem.

Letní nabídka mastichy

V letních měsících vám také doporučujeme vyzkoušet některé z našich osvěžujících produktů na bázi mastichy, které vám pomohou zvládnout vysoké teploty a udržet si pocit svěžesti. Ať už jde o mastichovou žvýkačku, nebo mastichový nápoj!

Masticlife prodejna – otevírací doba červenec a srpen 2024Nezáleží na tom, jaké máte letní plány—u nás v Masticha Masticlife se postaráme o vaše zdraví a pohodu. Přijďte nás navštívit na Londýnskou 730/59 a objevte, jak vám mohou naše produkty pomoci prožít léto plné energie a zdraví.

Těšíme se na vaši návštěvu!

S přátelským pozdravem,
Tým Masticha Masticlife

Zpět na blog

Nejoblíbenější masticha

1 z 24